Pojedynkiem z drużyną Rugby Białystok zakończyliśmy kolejny sezon rozgrywkowy II Ligi r]Rugby. Na rozgrzanej do czerwoności murawie boiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim staraliśmy się postawić trudne warunki przyjezdnym.

Pomimo, że mecz zakończył się naszą wysoką przegraną to mamy nadzieję, że stworzyliśmy dobre widowisko dla kibiców. To był mecz pełen walki.

Należy pamiętać, że graliśmy z drużyną posiadającą pierwszoligowe aspiracje. W składzie białostocczan było sześciu graczy mających na swoim koncie ekstraligowe epizody, co było widać na boisku.

Przegraliśmy 5:77. Punkty dla nas zdobył Jacek Szubert i to było jego premierowe przyłożenie.

RC Mazovia: Sebastian Jaworski, Mateusz Zagrodzki, Łukasz Witowski, Krystian Kopczyński, Jakub Woźnica, Rafał Iwanow, Paweł Dzięcielski, Jakub Rożek, Paweł Woźniak, Artur Wadas, Jacek Szubert, Grzegorz Pleskot, Mariusz Rawa, Radosław Maksymiuk, Sebastian Zawadzki,
Na ławce rezerwowych zasiedli na początku meczu: Kamil Czajka, Zbigniew Sudo. Rafał Kowalczyk, Vazha Gaprindashvili, Sebastian Wodzyński, Piotr Pleskot i Cezary Broda.