W sobotę 27 kwietnia 2019 roku zagraliśmy drugi mecz w rozgrywkach II ligi Rugby sezonu wiosna 2019. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Unii Terespol.

Pierwsza połowa była kalką meczu w Lubinie i poprzez dużą liczbę błędów oraz nieskuteczną grę w obronie przegraliśmy ją 24:0 (4 przyłożenia, dwukrotne udane podwyższenie). O poziomie naszej gry mogą świadczyć 2 przyłożenia Unii (zdobyte w ciągu kilku minut) w momencie, gdy mieliśmy na boisku przewagę dwóch zawodników.

Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu. W obronie było widać poprawę i co najważniejsze zaczęliśmy kłaść punkty. Sygnał do ataku dał Jakub Rożek zdobywając przyłożenie, a kolejne dwa zdobył Alcindo Uware. Naszym kolejnym słabym punktem w tym meczu były podwyższenia oraz próby zdobycia punktów z karnych. Nie udało nam się zdobyć żadnych punktów w tych stałych elementach gry. Natomiast zawodnicy z Unii nie mieli z tym większych problemów.

Druga połowa zakończyła się wynikiem 7:15 dla Mazovii ale cały mecz 31:15 dla Unii. Teraz musimy przygotować się do pierwszego w tym sezonie meczu u siebie i zaprezentować się z jak najlepszej strony.