Przy zmiennych warunkach atmosferycznych (momentami ulewny deszcz) rozegraliśmy mecz 3 kolejki II Ligi Rugby przeciwko drugiej drużynie Juvenii Kraków.

Rywale od początku postawili na agresywną i szybką grę, my natomiast popełnialiśmy szkolne błędy, za które w pierwszych minutach zostaliśmy dwukrotnie ukarani.

Pomimo lepszej gry w drugiej części pierwszej połowy to tylko nasi rywale zdobywali punkty, a ta odsłona meczu zakończyła się wynikiem 0:17 (trzy przyłożenia, jedno podwyższenie).

W drugiej połowie meczu zaczęliśmy grać lepiej, co przełożyło się na dwukrotne przyłożenie (dwukrotnie podwyższone) oraz 3 punkty z karnego. Natomiast zawodnicy Juvenii grali swoje i nieco poprawili skuteczność z pierwszej połowy wygrywając drugą odsłonę 17:19 a cały mecz 17:36.

Mazovia przegrała swój drugi mecz w tych rozgrywkach i spadła na 4 miejsce w tabeli posiadając 5 punktów.