W dniu 15.02.2019r. na boisku bocznym przy stadionie Legii Warszawa pod „Balonem” odbył się drugi test mecz przeciwko drużynie rugbystów warszawskiej Legii. Mecz odbywał się w formule 4 x 20 minut.

Tym razem nasza gra była lepsza niż podczas pierwszego sparingu. Zaczęły wychodzić zagrywki w ataku, gracze młyna nie dali się przepychać, a debiutujący na pozycji łącznika młyna Jacek Szubert nie zawiódł pokładanych w nim nadziei.

Graliśmy agresywnie zarówno w obronie jak i w ataku. co przełożyło się na dominację w 1 i 2 kwarcie. W drugiej połowie zaczęło trochę brakować sił i 3 kwarta była bardziej wyrównana. W ostatniej części meczu delikatnie oddaliśmy inicjatywę co przełożyło się na przewagę zawodników Legii na boisku.

Mecz zakończył się wynikiem 6:9 na przyłożenia (30:45). Styl gry był lepszy, trenerzy mieli powód do umiarkowanego zadowolenia:)

Fotka po zakończeniu spotkania:) Więcej zdjęć w galerii wkrótce..