W ramach przygotowań do sezonu, roegraliśmy pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Naszym przeciwnikiem była drużyna warszawskiej Legii. Spotkanie było rozgrywane pod balonem przy ulicy Łazienkowskiej w formule 3×25 min.

Pojedynek od początku prowadzony był w szybkim tempie, wynik jako pierwszy otworzyła drużyna Mazovii zdobywając punkty po składnej akcji całej drużyny. Autorem przyłożenia był Marcin Materka. Druga część to zdecydowana przewaga naszego zespołu. Efekt tego stanowiły dwa przyłożenia autorstwa Alcindo Uwary i Artura Wadasa. W trzeciej części zarysowała się lekka przewaga Legii, która zdołała przedrzeć się dwa razy na nasze pole punktowe. My również odpowiedzieliśmy dwoma przyłożeniami. Tym razem przykładali zawodnicy formacji młyna Mariusz Siwiec i Rafał Iwanow.

Pomimo wielu błędów z naszej strony trener Zdzisław Szczybelski był zadowolony ze zwycięstwa, z drużyną która występuje w wyższej lidze rozgrywkowej. W okresie przygotowawczym planujemy jeszcze dwa – trzy sparingi w Mińsku Mazowieckim. Będziemy o nich informować naszych kibiców. Legia Warszawa – Mazovia Mińsk Maz. 15:25. Punkty: Materka, Alcindo, Wadas, Siwiec, Iwanow.