Nieudanie zakończyliśmy rundę jesienną w rozgrywkach 2 Ligi Rugby, przegrywając w fatalnym stylu z zawodnikami Arki Rumia.

Gospodarze nie byli dla nas gościnni. Przeważali od początku spotkania w każdym elemencie. Dominowali w młynie, podczas wrzutów z autu oraz dużo płynniej rozgrywali piłkę.

Nasi zawodnicy starali się, grali ambitnie w obronie, ale popełniali proste błędy, szczególnie na połowie przeciwnika, które bez skrupułów wykorzystali zawodnicy Arki. Wynik 17:3 dla Rumian po pierwszej połowie dawał jeszcze nadzieję na osiągnięcie pozytywnego rezultatu na zakończenie spotkania.

Niestety druga połowa, pomimo poprawienia gry w młynie i zdobycia przyłożenia, była tragiczna. Dlatego wynik 55:8 wydaje się sprawiedliwy.