Emocjonujące sportowe spotkanie obejrzeli liczni kibice, którzy przybyli na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim.

O godzinie 14.00 RC Mazovia Mińsk Mazowiecki podejmowała Alfę Bydgoszcz. Przez większą część pierwszej połowy meczu wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Prowadzenie w pojedynku przechodziło z rąk do rąk . Ostatecznie na krótką przerwę w roli zwycięzców schodzili zawodnicy przyjezdnego klubu.

Drugie czterdzieści minut wywołało euforię wśród naszych kibiców. Żmudnie, ambitnie i bez respektu wykorzystywaliśmy swoje sytuacje co definitywnie przełożyło się na zwycięstwo mińszczan 44:27. Punkty dla nas zdobyli Mateusz Kocon 19, Grzegorz Pleskot 5, Piotr Jurkowski 5, Kacper Jędrysik 5 i Jacek Szubert 10.

W tym meczu wystąpiliśmy w składzie: Sebastian Jaworski, Dawid Wernik, Łukasz Witowski, Krystian Kopczyński, Jakub Woźnica, Mariusz Siwiec, Paweł Dzięcielski, Jakub Rożek, Paweł Woźniak, Mateusz Kocon, Grzegorz Pleskot, Artur Wadas, Piotr Jurkowski, Kacper Jędrysik i Alcindo Uware. Na ławce rezerwowych mecz zaczęli Rafał Kowalczyk, Mateusz Zagrodzki, Jacek Szubert, Arkadiusz Głuchowski, Kamil Czajka, Rafał Iwanow i Marcin Materka.